Prodej rodinného domu Horoušany

Zavřít

Nabizíme k prodeji řadový dům v ul. Šámalova v obci Horoušany o dispozici 4kk a rozloze 92m2, ke kterému náleží pozemek o velikosti 392m2.

Jedná se o nový developerský projekt dvoupodlažního rodinného domu s vlastní zahradou a parkovacím stáním. Prakticky řešený dům nabízí ideální možnost rodinného bydlení nedaleko Prahy s výbornou dopravní dostupností do centra. Řadový dům je připojen k obecní kanalizaci, vodovodu a elektřině. Vytápění domu a ohřev vody je řešeno elektřinou, je možnost topit také krbovými kamny. Dům nabízí nízkoenergetické bydlení a má připravené napojení na fotovoltaiku.

V řadovém domě je v aktuální fázi stále možné volit si kompletní vybavení - podlahy, obklady koupelen, dlažbu, krbová kamna, vybavení koupelen - vše v kupní ceně nemovitosti v rámci standardů (cca 400 kč/m2 na podlahy, dlažba, obklady) - je možné odebrat od jakéhokoliv dodavatele a cena standardů bude následně odečtena z celkové kupní ceny, nebo se domluvit s nasmlouvanými dodavateli developera a koupelny/podlahy budou zařízeny na klíč. Dále je v domě stále možné nechat si nainstalovat nad rámec standardů například podlahové topení.

Jedná se o konečnou cenu ve standardním provedení.

Standardy (podlahy, koupelny, aj.) si jako nový kupující můžete vybrat dle vlastních preferencí do poloviny února.

Prodej je formou postoupení smlouvy. Základní stavba je již hotova, očekávaná kolaudace je do konce dubna 2023. Důvod prodeje nemovitosti je nabídka práce ze zahraničí a s ní spojené stěhování.

Obec Horoušany se nachází cca 8 km od hranice Hlavního města Prahy a veškerou občanskou vybavenost naleznete přímo v Horoušanech, sousedních Jirnech a Úvalech. Z obce je velmi dobrá dopravní dostupnost do Prahy - 5 minut cesty autem/autobusem se nachází nádraží Úvaly, ze kterého trvá cesta vlakem na Masarykovo nádraží 25 minut (Libeň 18 minut), v obci je také autobusová zastávka. Černý most je z Horoušan vzdálen 15 minut jízdy autem. V obci je dvoutřídní MŠ Horoušany a nejbližší ZŠ Jirny je 3 minuty (další možnosti jsou ZŠ Nehvizdy, Úvaly - 5 min, aj.). Dále se v obci nachází multifunkční hřiště, dětské hřiště, fotbalový klub a v blízkosti také Klánovický les, aj.

V případě zájmu o více informací a prohlídku nemovitosti nás kontaktujte.

AVANTGUARD Real Estate

No items found.